NovinkyPodporujeme zdraví našich zaměstnanců

S rostoucím počtem případů vážných onemocnění se stále více zajímáme o zdraví našich zaměstnanců a jejich spokojenost na pracovišti. Rozhodli jsme se proto uspořádat seminář na téma „Prevence rakoviny prsu a varlat“, čímž jsme navázali na úspěšné předchozí dva ročníky, kdy jsme se zaměřili na pohybový aparát, zdravou výživu a nemoci plynoucí ze špatného stravování. Součástí předchozího ročníku byla i ochutnávka zdravých pomazánek na celozrnném pečivu, čímž jsme zaměstnancům ukázali, že je možné se stravovat zároveň chutně a zdravě.

Dne 28. 11. 2019 k nám do společnosti AVX v závodě v Uherském Hradišti přijaly pozvání výborné lékařky Uherskohradišťské nemocnice z oddělení urologie a gynekologie, které jsou specialistkami na prevenci rakoviny prsu a varlat a provedly osvětu mezi našimi zaměstnanci. Ti si mohli pod odborným dohledem reálně vyzkoušet samovyšetření prsu a varlat na připravených modelech.

Zpočátku se zaměstnanci ostýchali, ale nakonec zhodnotili tuto akci jako velmi úspěšnou. Seminář byl zakončen mnoha dotazy ze strany zaměstnanců, které byly zkušenými lékařkami plně zodpovězeny.

Zveřejněno: 28.11.2019

Podporujeme zdraví našich zaměstnanců Podporujeme zdraví našich zaměstnanců